Класиране I Кръг

класиране първи кръг драгКлас “Стрийт-FWD”

1-во място Иван Митев Хонда Сивик F405
2-ро място Теодор Айнаджиев Хонда Сивик F409
3-то място Ивайло Колев Опел Астра F415
4-то място Марио Занков VW F403
5-то място Димитър Златаров Хонда Сивик F410
6-то място Александър Калинков Хонда 1.6 F412

Клас “Стрийт-RWD”

1-во място Иван Иванов БМВ 2.8 R506
2-ро място Благой Петров-Бижуто Порше ГТ2 R527
3-то място Веселин Чутурков БМВ 2.7 R505
4-то място Николай Минков Нисан 300zx R531
5-то място Красимир Лилов БМВ 325 R530
6-то място Стоимир Соицов БМВ 320 R528

Клас “Стрийт-Дизел”

1-во място Кирил Ненов VW Lupo D721
2-ро място Петьо Николов Ауди А3 D373
3-то място Теодор Тодоров 3.0 D734
4-то място Ивайло Георгиев VW Corrado D724
5-то място Николай Баев Чудото БМВ 335Д D630
6-то място Петко Петков Ауди А8 D742

Клас “500+”

1-во място Благой Петров-Бижуто Порше ГТ2 +502
2-ро място Венцислав Райчинов Ауди РС6 +501
3-то място Цецо Субару Импреза +508
4-то място Йордан Димитров Ауди РС6 +505
5-то място Владислав Бориславов Субару Импреза +504
6-то място Николай Минков Нисан 300zx +507

Клас “Стрийт-Свободен”

1-во място Николай Колев S631
2-ро място Асен Серафиев S613 Ауди S2 S613
3-то място Владислав георгиев Ауди А3 S617
4-то място Миро Бъчваров Ауди А3 S601
5-то място Владимир Мехтеров Ауди 1.8 S616
6-то място Адриан Каменов Ауди А4 S633

Клас “А”

1-во място Ташко Найденов Опел Астра А131
2-ро място Веселин Василев Опел Корса 2.0 А128
3-то място Анатоли Тодоров Опел корса А134
4-то място Ивайло Денишев Опел Корса А132
5-то място Радослав Стоименов БМВ 328 А124
6-то място Милен георгиев Опел Корса 3.0 V6 A127

Клас “B”

1-во място Павел Павлов Ауди ТТ B226
2-ро място Сорин Мавру Хонда ЦРХ B221
3-то място Петър Василев Голф 2 B220
4-то място Адриан Каменов B229
5-то място Георги Кошев Ауди 80 B228
6-то място Борис Михайлов Нисан 200SX B213

Клас “C”

1-во място Мартин Николов VW Scirocco C339
2-ро място Константин Динев Ауди С316
3-то място Николай Колев Ауди С319
4-то място Сорин Мавру Хонда ЦРХ C320
5-то място Асен Серафиев Ауди S2 C315

Клас “M1″

1-во място Георги Георгиев Suzuki GSXR-750 M132
2-ро място Павел Драганов Kawasaki M131
3-то място Владимир Йосифов Kawasaki ZX6R M130

Клас “M2″

1-во място Чудомир Баев Kawasaki ZX10R2004 M210
2-ро място Валери Михайлов Kawasaki ZX10R M232
3-то място Николай Захариев Honda CBR M230
4-то място Владимир Георгиев Kawasaki М227
5-то място Ивайло Ценов Yamaha M225
6-то място Тихомир Андонов Suzuki GSXR M228

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *